Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Vítejte na stránkách e-shopu Malý/Velký.

Malý/Velký je taproom nezávislého pivovaru Falkon, pivotéka a e-shop s tím nejlepším řemeslným pivem, dovozce několika zajímavých evropských pivovarů, ale hlavě - Malý/Velký jsou Míša a Kuba.

Míša si svou premiérovou práci s řemeslným pivem střihla v jedné košické pivotéce. Pak následoval přesun za studiem divadelních věd do Brna, kde jste ji mohli potkávat v tamějších multipípách. Základní jádro M/V tvoří už od začátku, tedy od roku 2017. Mezi její nejoblíbenější piva patří Sauna session estonského pivovaru Tanker a "ejly" z létajícho pivovaru Černý Potoka. 

Kuba začal vařit pivo doma v Žatci. Bylo mu 12 a rodiče málem explodovali nadšením, když jim svými pokusy zabral celou ledničku. Poté se jal vystudovat pivovarnictví do Prahy a mj. brigádničil v pivotékách Pivní Rozmanitost a Beergeek. Mezitím už si založil létající pivovar Falkon a k tomu si střihnul dvě pracovní štace, vývoj nových produktů v pivovaru Bernard a manažera výroby v pivovaru Továrna, aby následně s Míšou otevřel taproom Malý/Velký. Kuba miluje dobré ležáky, lehké ales a rustikální piva projektu Métaphore. 

ROZVOZ PO PRAZE ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ. ROZVOZ PO CELÉ ČR ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500 KČ.

Provozovatel

Pivo Falkon s.r.o.

Šafaříkova 2538 

438 01 Žatec

IČ: 04199260

DIČ: CZ04199260

Kamenná prodejna

Malý/Velký

Mikovcova 605/4

120 00 Praha 2

Otevřeno: po-so 16:00-22:00

 
Kontakty
Malý/Velký
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz