Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Vítejte na stránkách e-shopu Malý/Velký.

Malý/Velký je taproom nezávislého pivovaru Falkon, pivotéka a e-shop s tím nejlepším řemeslným pivem, dovozce několika zajímavých evropských pivovarů, ale hlavě - Malý/Velký jsou Míša a Kuba.

Míša si svou premiérovou práci s řemeslným pivem střihla v jedné košické pivotéce. Pak následoval přesun za studiem divadelních věd do Brna, kde jste ji mohli potkávat v tamějších multipípách. Základní jádro M/V tvoří už od začátku, tedy od roku 2017. Mezi její nejoblíbenější piva patří Sauna session estonského pivovaru Tanker a "ejly" z létajícho pivovaru Černý Potoka. 

Kuba začal vařit pivo doma v Žatci. Bylo mu 12 a rodiče málem explodovali nadšením, když jim svými pokusy zabral celou ledničku. Poté se jal vystudovat pivovarnictví do Prahy a mj. brigádničil v pivotékách Pivní Rozmanitost a Beergeek. Mezitím už si založil létající pivovar Falkon a k tomu si střihnul dvě pracovní štace, vývoj nových produktů v pivovaru Bernard a manažera výroby v pivovaru Továrna, aby následně s Míšou otevřel taproom Malý/Velký. Kuba miluje dobré ležáky, lehké ales a rustikální piva projektu Métaphore. 

ROZVOZ PO PRAZE NYNÍ JEN ZA 69,- CZK. ROZVOZ PO CELÉ ČR ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 KČ.

Provozovatel

Pivo Falkon s.r.o.

Šafaříkova 2538 

438 01 Žatec

IČ: 04199260

DIČ: CZ04199260

Sklad

Malý/Velký Warehouse

Poděbradská 173/5

190 00 Praha 9

 
Kontakty
Malý/Velký
(Po-Pá, 10-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz